O firmie

LOGO XDISC black&red

POLSKI PRODUCENT PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Jesteśmy polską firmą, o polskim kapitale, która działa na rynku od 2003roku. Jedną z naszych specjalizacji jest produkcja modułów fotowoltaicznych.
Wytwarzamy moduły standardowe ramowe i elastyczne oraz moduły na potrzeby systemów BIPV. Obecnie zatrudniamy ponad 80 specjalistów i posiadamy dwie nowoczesne linie produkcyjne, a nasza roczna produktywność wynosi 80MW. Obsługujemy klientów na całym świecie, doradzając, projektując i wspierając podczas instalacji. Oferujemy rozwiązania standardowe i nietypowe. Projektujemy  mikroinstalacje fotowoltaiczne i  dedykowane systemy dowolnej wielkości: od jednomodułowych po wielkopowierzchniowe.
Prowadzimy działalność B+R, aby optymalizować proces produkcji i doskonalić wytwarzane przez nas moduły pod względem wydajności i wytrzymałości oraz nowych zastosowań.
Oprócz działalności związanej z odnawialnymi źródłami energii zajmujemy się również produkcją nośników optycznych. Tłoczymy płyty cd / mini cd / dvd/ blu-ray oraz produkujemy płyty nagrywalne: cdr i dvdr. Posiadamy własną drukarnię oraz dział masteringu, gdzie produkowane są matryce do płyt CD i DVD. Zajmujemy się również dystrybucją EPM (elektronicznych plików multimedialnych).

kroki milowe